Kes me oleme?

Oleme käsitöövoodite tootja Saaremaal. Meie tooted valmivad kõik oma ala meistrite käsitööna ja kvaliteet on alati tähelepaneliku kontrolli all. Toodede disaini ja pildid teeme alati 100% ise. Kõik algas tegelikult juba üle 15a. tagasi kui alustasime täispuitmööbli tootmist. Aastal 2021 lisandus pehme mööbli osakond ja läbisime täieliku uuenduskuuri. 

Pilkupüüdev disain ja jätkusuutlik kvaliteet 

Kogemus ja kliendid on suurimad õpetajad. Meie voodite disain on sündinud
pikaajalisest kogemusest ning kvaliteet on sündinud klientide soove ja
tagasisidesid kuulates. Sedasi oleme oma tooted teinud aasta-aastalt paremaks.
Nüüdseks on välja kujunenud nii puidu kui pehmemööbli kollektsioon mida täiendame pidevalt.

Miks peaksid meilt tellima?

  • Kiire tarneaeg. (üldiselt 7-21 päeva) Hoiame oma toormaterjali alati laos piisavas koguses, niikui tellimus tuleb saame kohe valmistama hakata. Hoiame ka standardmõõtudes ja toonides tooteid alati laos, kui õnnestub, saad juba mõne päevaga kätte. 
  • Muudatused disainis. Meilt on alati võimalik küsida toote juures muudatusi (kõrgused, toonid, disain) ja vaatame alati koos kas ja mida meelepärasemaks annab muuta.
  • Väga lai kanga- ja toonivalik. Võimalik tellida mistahes voodit mistahes kangaga, valikus on tegelikult kümneid kangaid ja sadu erinevaid toone! Samuti puidutoonide valik on lai. 
  • Turvaline transport. Meie kaupa veab laiali oma transport, sa ei pea muretsema (Sinu kaup jõuab sinuni alati tervelt)

 

Materjalid ja kvaliteet

Kõik meie tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest täispuidust, mis näeb välja, tunneb ja lõhnab suurepäraselt. Kasutame enamasti tamme- ja männi ning kuusepuitu. Isegi polstertdatud voodite sisuks on täispuit ja sellekohapealt me kokku ei hoia. 

Tippklassi viimistlus. Iga toodet töödeldakse mittetoksiliste OSMO õlide ja vahadega, mis tagavad pikaajalise kvaliteedi ja mõnusa puidupinna ning millel on hiljem alati võimalik värskendav ületöötlus või täkete parandus. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud mööbel muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks.
Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.