Meie kaubal kehtib TASUTA TRANSPORT KOGU EESTI PIIRES kui voodi on tellitud KOOS VOODIPÕHJADEGA transport on maja välisukseni!

Loe kindlasti transpordi tingimusi, et vältida hilisemaid pretensioone:

  1. Tasuta transport kehtib maja või kortermaja välisukseni. Transpordi all mõtleme kaubikuga kaubavedu Saaremaalt kliendi koduni.
  2. Kauba tuppaveo, hoonesisese logistika ja mööbli kokkupaneku organiseerib klient ise juhul kui pole kokkulepitud teisiti.
  3. Meie tasuta kaubaringid toimuvad kord nädalas või kord kahe nädala tagant, kui klient ei saa kaupa vastu võtta kaubaringi päeval või õhtul, siis lükkub tema kaup järgmisele kaubaringile edasi (1 nädalat)
  4. Kaubiku peab saama parkida välisuksest mõistlikule kaugusele, kesklinnas jms. kohtades kus maja ees parkida ei ole võimalik ja kaupa tuleb välisukseni tuua / laadida eemalt (üle teede, parklate vms kohtade), lisandub kauba laadimise tasu 30 eur / saadetise kohta.
  5. Transpordi kuupäevast teavitame ette e-maili teel paar päeva ette. Täpsema kellaaja pakub välja autojuht telefoni teel paar tundi ette kui on teada kuhu ja mis kell jõutakse kaubaga, spetsiaalselt sellel kuupäeval kodus ootama ei pea.
  6. Kaubavedu toimub üldjuhul päevasel ajal.
  7. Tuppaveo hinnad: 1-pakk / 5 eur korrus  (suuremate  kui 35kg pakkide tuppavedu kokkuleppel) Sellisel juhul peame saatma 2.inimest (Kapid, Söögilauad, kummutid, suured voodid jms,)

Näiteks: Üks voodi on 4 pakki. Klient soovib voodit 3.korrusele ( 4 x 3 x 5 = 60 eur) mis tuleb tasuda autojuhile!
Üldjuhul jäävad pakkide kaalud 10kg kuni 35 kg vahele ning on tassitavad üksinda!

8. Voodi monteerimine kliendi juures: 40 eur  (Kõik voodid käivad kokku lihtsalt ning ei vaja täiendavaid tööriistu)

9. Kui soovid voodi monteerimist, tuleb tasuda monteerimistasu + korrusetasu.

Küsimuste korral võta ühendust: info@saartemoobel.ee