Valmistatud kvaliteetsest ja tugevast tammepuust. Igal laual on erinev puidumuster, mis teeb iga toote unikaalseks ja kordumatuks. Tamm on traditsiooniline ja üks kasutatavamaid puiduliike, millest valmistatakse erineva keerukusega vastupidavat mööblit. Tammepuit paistab silma erilise tugevuse poolest, mis kestab mitmeid põlvkondi.

Tammepuidul on meeldiv tekstuur ja värvus ning on kergesti töödeldav.
Põhjaeurooplased pidasid tamme väga elujõuliseks sümboliks ja stabiilse edu tagatiseks. Arvati, et tamm annab eelise tugevatele ja tervetele inimestele, laadides neid eluenergiaga ja kinkides neile osakese tamme pikaealisusest.

Tammepuidust 6-sahtliga kummut. Plaadi servad 40mm Täispuit tamm, Plaat ise 20mm täispuit tamm. Kummuti seinad ja sahtlisisud täispuit tammespoon / sisu kasepuit. Sahtlipõhjad kasevineer. Jalad metall.

Eritellimus kummut, täpsema hinna saamiseks palume ühendust võtta! Millisest materjalist soov kummutid oleks kas täispuit tamm oksavaba, sörmjätk tamm, naturaal tammespoon ning millised siinid sahtlitel (vaikseltsulguvad, tavalised, teleskoop)

Võimalik tellida sulle sobivas mõõdus ja toonis. Küsi julgesti pakkumist: info@saartemoobel.ee

Hind: 990.-

Materjal: Tamm
Tarneaeg: 10 – 30 päeva
Transport üle Eesti tasuta!

Hinnakiri:
Laius 160cm, Kõrgus 76cm, Sügavus 45cm – 990 EUR
Laius 180cm, Kõrgus 76cm, Sügavus 45cm – 1190 EUR
Laius 200cm, Kõrgus 76cm, Sügavus 45cm – 1390 EUR

Esita tellimus

Toonivalik