SUUR AITÄH TELLIMUSE EEST! Tellimus jõudis kenasti meieni!

Võtame Teiega peatselt ühendust kohe, kui oleme tellimuse üle vaadanud! See võib aega võtta mõnest tunnist kuni mõne tööpäevani. Kui oleme tellimuse üle vaadanud saadame automaatse kinnituse Teie e-postile. Kui Te ei saa kinnitusemaili koos kauba arvega mõne päeva möödudes siis soovitame kontrollida ka e-posti rämpsposti, kui seal ka kinnitust pole mõne päeva möödudes, siis võite meile julgelt uuesti kirjutada: info@saartemoobel.ee

TARNEINFO: kauba tarneaja täpsustame  üle kohe kui oleme tellimuse üle vaadanud. Tarneaeg sõltub teie tellimusest. Näiteks kas tellitav kaup on meil kohe laos olemas või peame tootmise järjekorda panema, samuti sõltub tellimuse tarneaeg ka kauba tarneaadressist, kaugematesse Eesti nurkadesse jõuab meie auto harvemini.  Üldjuhul tarneaeg mahub vahemikku 5 kuni 20 päeva. Erandjuhtudel ka 30+ päeva, juhul kui soovitud kangas/nahk vms on laost otsas ja peame tarnijalt ootama tavapärasest kauem kaupa. Aga ära muretse, üldjuhul on meil toorainet varuga laos ja selliseid viivitusi ei ole! Viivitusest kindlasti teavitame enne tellimuse kinnituse saatmist ja konsulteerime kliendiga läbi.

TRANSPORDI INFO: TRANSPORT on kliendile TASUTA maja välisukseni. Täpsema kauba üleandmise aja saab pakkuda meie logistik välja alles siis, kui kaup on pakitud ja laos. Üldjuhul helistab autojuht enne kauba saabumist ette ja lepib telefonitsi täpsema kellaaja ise kokku. Autojuht aitab tõsta pakid maja välisukseni.

Kauba tasuta transport toimub maja välisukseni, pakkide tuppaveo teenus (ülesvedu) on kokkuleppel autojuhiga ja tasuline.

Kui on küsimusi, siis vastame meeleldi.

Oleme kindlad, et jääte ostuga rahule, täname veelkord!

Heade soovidega,

SAARTE MÖÖBEL / info@saartemoobel.ee

Tagasi avalehele